Studentský pokoj Alian 2 z masivu

Studentský Pokoj Alian 2 Z Masivu

Studentský pokoj Alian 2 z masivu

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek pro děti a kojence
Cena:24950.00 Kč
Studentský pokoj Alian 2 z masivu 4 (80%) 27 hodnocení

✅ Vytvořte si z jednotlivých elementů sestavu přímo do vašeho pokoje Jednotlivé elmenty lze ustavovat zvlášt Mnoho odkládacího a úložného prostoru Kvalitní a stabilní konstrukce Dodáváme jako komplet na fotografii nebo jednotlivé elementy Sestava na fotografii se skládá z elementů: 5,7,9,10,12 Kompletní nabídku všech elementů naleznete níže Dodáváme v kombinaci: bílá borovice s hnědou,šedou nebo ořechovou strukturou Nábytek je dodáván v demontu Parametry: viz. jednotlivé elementy   DĚTSKÝ POKOJ ALIAN 2     Materiál Vyrobeno z borovicového masivu. Hlavní barvou je bílá, která je doplněná hnědou, popelovou nebo ořechovou barvou.   Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž  Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.


 • Dětský pokoj Enos A
  Dětský pokoj Enos A

  Krásný pokoj pro holky (růžová) i pro kluky (modrá nebo zelená) Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru dub..

  17373.00 Kč
 • Pohovka Grand prix - červená
  Pohovka Grand prix - červená

  Moderní pohovka Grand prix  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potahy jako na fotografiich  Pohovka Grand prix je rozkládací..

  10582.00 Kč
 • Dětský pokoj Enos G
  Dětský pokoj Enos G

    Krásný pokoj pro holky (růžová) i pro kluky (modrá nebo zelená) Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru dub..

  16794.00 Kč
 • PC stůl Enos TB rohový
  PC stůl Enos TB rohový

   - Moderní PC stůl Enos TB rohový   - Dodáváme v dekoru dub santana   - Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x..

  2502.00 Kč
 • Regál Enos TR50
  Regál Enos TR50

  Moderní regál Enos TR50  Dodáváme v dekoru dub santana  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x..

  2200.00 Kč
 • Police Enos TPOL80
  Police Enos TPOL80

  Moderní police Enos TPOL80  Dodáváme v dekoru dub santana  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x..

  846.00 KčHledáte Sada nábytku pro miminka a batolata? V sekci nábytek | nábytek pro děti a kojence je možné objevit jedinečné studentský pokoj alian 2 z masivu!
© 2021Kontakt