Sedmimístná sametová pohovka Panoramic Elio, barva červená

Sedmimístná Sametová Pohovka Panoramic Elio, Barva červená

Sedmimístná sametová pohovka Panoramic Elio, barva červená

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:MILO CASA
Cena:122250.00 Kč
Sedmimístná sametová pohovka Panoramic Elio, barva červená 3,5 (70%) 42 hodnocení

✅ Součástí jsou 2 dekorační polštáře o velikosti 30 × 55 cm.Použité materiály: rám – masivní borovicové dřevo, překližka, dřevovláknitá deska, pružiny, nožičky – zlaté železné. Výška nožiček – 20 cm. Obsahuje pružiny, jež se vyznačují pružností, trvanlivostí posedu a bezproblémovým používáním. Zároveň zajišťují prodyšnost, a proto je vhodná i pro alergiky. Maximální nosnost je 650 kg.Rozměry celkové sedací plochy – 130 × 45 × 57 cm. Rozměry bočních opěrek – 70 × 14 cm. Výška zadní opěrky – 52 cm. Výplň sedáků – vysoce odolná polyuretanová pěna 30 kg/m³ a vatování 200 g/m². Výplň opěrky – vysoce odolná polyuretanová pěna 30 kg/m³ a vatování 200 g/m².Martindale hodnota je 100 000 (hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše). Tato látka je velmi příjemná, měkká a jemná na dotek. Je velmi flexibilní, takže dokonale obepíná všechny křivky sedací soupravy. Pohovka je velmi odolná a barva nebude blednout v průběhu let. Praní a žehlení povoleno.Aby byl nábytek v perfektním stavu, je třeba odstraňovat prach a nečistoty. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. Nepoužívejte výrobky, které nejsou určeny pro tento typ povrchu. U tekutých nebo mastných skvrn primárně používejte hadřík navlhčený horkou nebo mýdlovou vodou. Pro udržení hustoty a barvy by měl být nábytek umístěn min. 50 cm od radiátoru nebo sporáku a měli byste se vyhnout přímému slunečnímu záření, aby se zabránilo stínování barev.Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidlo, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.


  • Křeslo Prestige, béžová tkanina
    Křeslo Prestige, béžová tkanina

    Stylové křeslo v příjemném komfortním tvaru najde díky své velikosti místo v každém koutu vašeho bytu. Béžovou tkaninu doplňují..

    4590.00 KčHledáte Pohovky? V sekci domov | nábytek | křesla a pohovky je možné objevit jedinečné sedmimístná sametová pohovka panoramic elio, barva červená!
© 2023Kontakt