Komoda z dubového masivu

Komoda Z Dubového Masivu

Komoda z dubového masivu

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Skříně a úložné prostory
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:31746.00 Kč
Komoda z dubového masivu 2,25 (45%) 29 hodnocení

✅ Komoda - 2 dvířka, 4 zásuvky. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, rám dveří, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dřevěné úchytky. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: - šířka 137 cm - hloubka 45 cm - výška 91 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.


 • Komoda 21
  Komoda 21

  Komoda se zásuvkami a skříňkou z 16 mm silného lamina. Lze objednat ve více dezénech. Úchytky jsou vyrobeny z tvrzeného plastu stříbrné..

  3398.00 Kč
 • Komoda 23
  Komoda 23

  Komoda se zásuvkou a skříňkou. Lze objednat ve více dezénech. Nožky a úchytky jsou vyrobeny z tvrzeného plastu stříbrné barvy. Dodáváno..

  2688.00 Kč
 • Komoda 24
  Komoda 24

  Prostorná komoda s velkým množstvím úložného prostoru. Materiál lamino, lze vybrat více dezénů. Úchyty tvrzený plast stříbrné barvy...

  4565.00 Kč
 • Komoda 25
  Komoda 25

  Prostorná komoda s velkým množstvím úložného prostoru. Materiál lamino, lze vybrat více dezénů. Úchyty a nožky tvrzený plast stříbrné..

  4731.00 KčHledáte Úložné a šatní skříňky? V sekci nábytek | skříně a úložné prostory je možné objevit jedinečné komoda z dubového masivu!
© 2022Kontakt