Šestimístná rozkládací pohovka Azalea, barva modrá

Šestimístná Rozkládací Pohovka Azalea, Barva Modrá

Šestimístná rozkládací pohovka Azalea, barva modrá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:MAZZINI SOFAS
Cena:116990.00 Kč
Šestimístná rozkládací pohovka Azalea, barva modrá 5 (100%) 42 hodnocení

✅ S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu, včetně výnosu do bytu, od nás budete mít zadarmo.Šestimístná rozkládací pohovka Azalea je vyrobená ze strukturované látky s jemným vzorem. Díky vysoké kvalitě materiálu v kombinaci s elegantním a velmi příjemným vzhledem vypadá nábytek luxusně. Povrch s jemným leskem působí velmi zajímavým vizuálním dojmem v závislosti na úhlu dopadu světla. Uspořádání světelných vláken umístěných na podkladech s nimi v závislosti na zvolené barvě kontrastuje nebo vytváří jemná spojení. Materiál je odolný proti skvrnám a chrání před vniknutím vody a tekutina z jeho povrchu stéká. Tkanina je také velmi odolná proti oděru. Hodnota Martindale: 90 000, gramáž 378 g/m², hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše. Vyznačuje se také nízkou náchylností k žmolkování a odlupování. Bezpečnost pro uživatele a nepřítomnost škodlivých látek potvrzuje certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100.Použité materiály: strukturovaný potah, masivní borovicové dřevo, čalounická lepenka, dřevotříska, kovové nožičky.Celkové rozměry – délka 398 × šířka 166 × výška 90 cm, výška sedadla od podlahy – 42 cm, hloubka sedadla – 67/85 cm, plocha lůžka 135 × 340 cm.Výplň sedáku a opěradla: polyuretanová pěna 35 kg/m³, silikonMaximální nosnost: 600 kg.Celou pohovku se doporučuje čistit měkkým kartáčem. Vyvarujte se silného tření nebo náhlých prudkých pohybů. Nepoužívejte vysavač. Nepoužívejte čistící prostředky, které nejsou určeny pro daný typ materiálu. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte papírovou utěrku a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Nikdy nesušte fénem, žehličkou, či jiným agresivním tepelným zdrojem. Nábytek udržujte v dostatečné vzdálenosti od topného zařízení (cca 60 cm). Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky na bázi bělidel a amoniaku. Pro prodloužení životnosti tkaniny doporučujeme chránit povrch před domácími zvířaty.Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.


 • Křeslo Forie Forie potahy: Potahy Potah hnědý
  Křeslo Forie Forie potahy: Potahy Potah hnědý

  Již od roku 1991 vám prodáváme nábytek a bytové doplňky. Za tu dobu jsme se stali jedním z největších prodejců v ČR a SK, kdy jsme jen za..

  5759.00 Kč
 • Skládací křeslo Opti, černé
  Skládací křeslo Opti, černé

    Relaxační křeslo Vysoké opěradlo Moderní design Materiál: ekologická kůže Černá barva Rozměry: 77 cm (šířka), 80 - 139 cm..

  7184.00 KčHledáte Rozkládací? V sekci domov | nábytek | křesla a pohovky | pohovky je možné objevit jedinečné Šestimístná rozkládací pohovka azalea, barva modrá!
© 2023Kontakt