Šestimístná rozkládací pohovka Azalea, barva černá

Šestimístná Rozkládací Pohovka Azalea, Barva černá

Šestimístná rozkládací pohovka Azalea, barva černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:MAZZINI SOFAS
Cena:129990.00 Kč
Šestimístná rozkládací pohovka Azalea, barva černá 5 (100%) 41 hodnocení

✅ S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu, včetně výnosu do bytu, od nás budete mít zadarmo.Šestimístná rozkládací pohovka Azalea je vyrobena z krásné, luxusní sametové tkaniny s mírným leskem a krátkým vlasem. Materiál je silný a patří do skupiny velurů. Je velmi příjemný a příjemný na dotek, také velmi odolný proti oděru (Martindale Test 100 000 a gramáž 440 g/m2 - hodnota udává míru odolnosti proti oděru, např. u pohovek je standardně doporučena hodnota 30 000 a výše). Technika LiquidBlocked použitá na tkanině ztěžuje absorpci tekutin. Způsobuje, že se tekutina shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu se káva, čaj nebo víno, které byly vylity na tkaninu, odstraní během několika sekund přiložením lehce savého hadříku nebo papírové utěrky.Použité materiály: sametový velurový potah, masivní borovicové dřevo, čalounická lepenka, dřevotříska, kovové nožičky.Celkové rozměry – délka 398 × šířka 166 × výška 90 cm, výška sedadla od podlahy – 42 cm, hloubka sedadla – 67/85 cm, plocha lůžka 135 × 340 cm.Výplň sedáku a opěradla: polyuretanová pěna 30 kg/m³, silikonMaximální nosnost: 600 kg.Celou pohovku se doporučuje čistit měkkým kartáčem. Vyvarujte se silného tření nebo náhlých prudkých pohybů. Nepoužívejte vysavač. Nepoužívejte čistící prostředky, které nejsou určeny pro daný typ materiálu. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte papírovou utěrku a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Nikdy nesušte fénem, žehličkou, či jiným agresivním tepelným zdrojem. Nábytek udržujte v dostatečné vzdálenosti od topného zařízení (cca 60 cm). Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky na bázi bělidel a amoniaku. Pro prodloužení životnosti tkaniny doporučujeme chránit povrch před domácími zvířaty.Zvýhodněnou cenu tohoto produktu jsme vám vyjednali s dodavatelem, jelikož bude produkt vyrábět specificky pro vás, nevznikne mu tak situace, že budou již vyrobené kusy zbytečně na skladě neprodané, tedy zero waste, který podporujeme. Bohužel s tím ale souvisí delší dodací doba, předpokládali jsme však, že si většinou stěhování poctivě plánujete a nepotřebujete pohovku zítra, tak snad je tento kompromis oukej.


 • Křeslo Forie Forie potahy: Potahy Potah hnědý
  Křeslo Forie Forie potahy: Potahy Potah hnědý

  Již od roku 1991 vám prodáváme nábytek a bytové doplňky. Za tu dobu jsme se stali jedním z největších prodejců v ČR a SK, kdy jsme jen za..

  5759.00 Kč
 • Skládací křeslo Opti, černé
  Skládací křeslo Opti, černé

    Relaxační křeslo Vysoké opěradlo Moderní design Materiál: ekologická kůže Černá barva Rozměry: 77 cm (šířka), 80 - 139 cm..

  7184.00 Kč
 • Relaxační křeslo Puls, černé
  Relaxační křeslo Puls, černé

    Relaxační křeslo Vysoké opěradlo Moderní design Materiál: ekologická kůže Černá barva Rozměry: 68 x 85 - 135 x 85 - 106 cm Výška..

  9807.00 KčHledáte Rozkládací? V sekci domov | nábytek | křesla a pohovky | pohovky je možné objevit jedinečné Šestimístná rozkládací pohovka azalea, barva černá!
© 2023Kontakt