Zahradní lavice 130 cm z eukalyptového masivu Dekorhome,Zahradní lavice 130 cm z eukalyptového masivu Dekorhome

Zahradní Lavice 130 Cm Z Eukalyptového Masivu Dekorhome,Zahradní Lavice 130 Cm Z Eukalyptového Masivu Dekorhome

Zahradní lavice 130 cm z eukalyptového masivu Dekorhome,Zahradní lavice 130 cm z eukalyptového masivu Dekorhome

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:Vida
Cena:3577.00 Kč
Zahradní lavice 130 cm z eukalyptového masivu Dekorhome,Zahradní lavice 130 cm z eukalyptového masivu Dekorhome 3,75 (75%) 35 hodnocení

✅ Tato dřevěná lavice dodá vaší zahradě přírodní nádech! Stane se ústředním bodem vaší zahrady, terasy nebo verandy. Lavice je vyrobena z masivního eukalyptového dřeva, které je odolné proti povětrnostním vlivům a vydrží dlouhá léta používání. Povrch je ošetřen olejem, a proto se snadno čistí vlhkým hadříkem. Tato zahradní lavice se snadno sestavuje.Barva: hnědáMateriál: masivní eukalyptové dřevoRozměry: šířka: 130 cmhloubka: 41 cmvýška: 39 cmHmotnost: 12 kgDodáváno v demontu. ,Tato dřevěná lavice dodá vaší zahradě přírodní nádech! Stane se ústředním bodem vaší zahrady, terasy nebo verandy. Lavice je vyrobena z masivního eukalyptového dřeva, které je odolné proti povětrnostním vlivům a vydrží dlouhá léta používání. Povrch je ošetřen olejem, a proto se snadno čistí vlhkým hadříkem. Tato zahradní lavice se snadno sestavuje.Barva: hnědáMateriál: masivní eukalyptové dřevoRozměry: šířka: 130 cmhloubka: 41 cmvýška: 39 cmHmotnost: 12 kgDodáváno v demontu. 

Hledáte Zahradní lavice? V sekci zahrada | zahradní nábytek je možné objevit jedinečné zahradní lavice 130 cm z eukalyptového masivu dekorhome,zahradní lavice 130 cm z eukalyptového masivu dekorhome!
© 2022Kontakt