Super strečové potahy NIAGARA antracitová židle s opěradlem 2 ks (40 x 40 x 55 cm)

Super Strečové Potahy NIAGARA Antracitová židle S Opěradlem 2 Ks (40 X 40 X 55 Cm)

Super strečové potahy NIAGARA antracitová židle s opěradlem 2 ks (40 x 40 x 55 cm)

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Moderní jednobarevné potahy
Dodavatel:Nueva Textura
Cena:995.00 Kč
Super strečové potahy NIAGARA antracitová židle s opěradlem 2 ks (40 x 40 x 55 cm) 2,25 (45%) 47 hodnocení

 

Španělská nálož elegance a pohodlí

 

 

Bohatě tkaný, robustní, ale na dotek měkký a příjemný materiál s unikátní plastickou strukturou – to je báječný nový svetr pro vaše židle. Elegantní jednobarevné provedení potahů vytváří v prostoru čistý a uklidňující dojem, který oceníte vy i vaše návštěvy.

 

Mnohaletá výrobní tradice a zkušenosti rodinné firmy Nueva Textura zaručují unikátní zpracování výjimečného materiálu, který odolává zkoušce času i zatížení. Vaše židle tak zůstanou krásné po mnoho let. Stačí si jen vybrat z palety barev tu správnou pro dokonalou harmonii vašeho domova.

  

 

 

 

Noblesní reliéf a syté barvy

 

 

V potazích Niagara se snoubí špičkový materiál, inovativní technologie a dokonalé zpracování. Jsou vyrobeny z vysoce pružného silného úpletu s 60 % přírodních bavlněných vláken s výrazným měkkým reliéfem.  Vaše židle s nimi dostanou luxusní kabátek, žádné obyčejné "tričko".

Čisté jednobarevné provedení podtrhuje právě elegantní strukturu, která dodává potahům originální vzhled. Působivá antracitová barva se výborně kombinuje s ostatními barvami a do vašeho interiéru přinese pocity klidu a jistoty.

Super strečové potahy Niagara přinesou do vašeho domova  mimořádný komfort a nepochybný nádech luxusu.

 

 

Snadno se nasazují a perfektně sedí

 

 

Napínací potahy Niagara představují nadstandardní kvalitu. Patentovaná revoluční technologie SuperStretch  zajišťuje jejich roztažitelnost do všech směrů. Potahy se snadno nasazují a díky své elasticitě se perfektně přizpůsobí téměř každému tvaru sedakčy či křesla tak, že vypadají jako pravé čalounění.

Většinu potahů snadno vyperete v pračce a

Hledáte Moderní jednobarevné potahy? V sekci napínací potahy je možné objevit jedinečné super strečové potahy niagara antracitová židle s opěradlem 2 ks (40 x 40 x 55 cm)!
© 2024Kontakt