Stolní gril Campingaz Attitude 2go CV

Stolní Gril Campingaz Attitude 2go CV

Stolní gril Campingaz Attitude 2go CV

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Grily Campingaz
Dodavatel:Campingaz
Cena:5599.00 Kč
Stolní gril Campingaz Attitude 2go CV 2,25 (45%) 48 hodnocení

✅ Kompaktní gril Campingaz Attitude 2go CV na plynovou kartušiMalé rozměry grilu a váha pouhých 13 kg jsou perfektní pro grilování na balkoně, na zahradě, v kempu i na cestáchGril pohodlně umístíte na jakoukoliv desku stolu, gril tak budete mít přesně v té výšce, kterou potřebujetePro grily Attitude a Plancha byl speciálně navržen praktický pojízdný stolek Campingaz Deluxe Trolley


 • Campingaz gril 4 Series Select S
  Campingaz gril 4 Series Select S

  Ke grilu dostanete oboustranný litinový tál pro grily Campingaz 4 Series jako DÁREK!Plynový gril Campingaz se čtyřmi inovativními Blue Flame..

  16999.00 Kč
 • Campingaz gril 4 Series ONYX S
  Campingaz gril 4 Series ONYX S

  Plynový gril Campingaz se čtyřmi inovativními Blue Flame hořáky z nerezové oceli o výkonu 15,1 kW se zapalováním InstaStartGrilovací plocha..

  21999.00 Kč
 • Campingaz gril 4 Series Premium W
  Campingaz gril 4 Series Premium W

  Plynový gril Campingaz se čtyřmi inovativními Blue Flame hořáky z nerezové oceli o výkonu 15,1 kW s elektronickým zapalovánímGrilovací..

  20999.00 Kč
 • Campingaz gril 2 Series Classic EXS Vario D
  Campingaz gril 2 Series Classic EXS Vario D

  Zahradní plynový gril Campingaz se dvěma plochými hořáky z nerezové oceli o výkonu 7,5 kW, díky kterým je možné grilovat jenom na půlce..

  8499.00 KčHledáte Grily Campingaz Attitude? V sekci grily krby | grily campingaz je možné objevit jedinečné stolní gril campingaz attitude 2go cv!
© 2024Kontakt