Spodní skříňka MONRO 80 D 2F BB dub artisan černá,Spodní skříňka MONRO 80 D 2F BB dub artisan černá

Spodní Skříňka MONRO 80 D 2F BB Dub Artisan černá,Spodní Skříňka MONRO 80 D 2F BB Dub Artisan černá

Spodní skříňka MONRO 80 D 2F BB dub artisan  černá,Spodní skříňka MONRO 80 D 2F BB dub artisan  černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kuchyňské linky
Dodavatel:Kondela
Cena:2190.00 Kč
Spodní skříňka MONRO 80 D 2F BB dub artisan černá,Spodní skříňka MONRO 80 D 2F BB dub artisan černá 2,5 (50%) 30 hodnocení

✅ Kuchyňská linka Monro je atraktivní na pohled, dynamická svým barevným provedením, praktická a funkční pro své množství různých horních a dolních skříněk.  Vyrobena je z kvalitní laminované dřevotřísky DTD, která je odolná vůči mechanickému poškození. Vyniká dlouhou životností. Spojení dvou silných a současných barevných provedení, jako jsou černá matná a dub artisan, přeměnilo všední linku na exkluzivní kousek. V naší nabídce najdete zavřené i otevřené vrchní a spodní skříňky, vysokou potravinovou skříňku, i příslušenství, jako například dvířka na myčku apod. Spodní sektorové skříňky jsou dodávány včetně dolní lišty (soklu), bez pracovní desky. Pracovní desku s tloušťkou 3,8 cm si můžete doobjednat v provedení dub artisan. Spodní skříňka Monro 80 D 2F BB je se dvěma dvířky. Vnitřek skříně je bílý. Dvířka se otevírají pomocí úchytky. Vyniká také tichým dorazem dvířek. Barva:dub artisan / černý mat Materiál:DTD laminovanáRozměry:šířka: 80 cm hloubka: 52 cm výška: 82 cm  Hmotnost: 26,3 kg Dodáváno v demontu.,Kuchyňská linka Monro je atraktivní na pohled, dynamická svým barevným provedením, praktická a funkční pro své množství různých horních a dolních skříněk.  Vyrobena je z kvalitní laminované dřevotřísky DTD, která je odolná vůči mechanickému poškození. Vyniká dlouhou životností. Spojení dvou silných a současných barevných provedení, jako jsou černá matná a dub artisan, přeměnilo všední linku na exkluzivní kousek. V naší nabídce najdete zavřené i otevřené vrchní a spodní skříňky, vysokou potravinovou skříňku, i příslušenství, jako například dvířka na myčku apod. Spodní sektorové skříňky jsou dodávány včetně dolní lišty (soklu), bez pracovní desky. Pracovní desku s tloušťkou 3,8 cm si můžete doobjednat v provedení dub artisan. Spodní skříňka Monro 80 D 2F BB je se dvěma dvířky. Vnitřek skříně je bílý. Dvířka se otevírají pomocí úchytky. Vyniká také tichým dorazem dvířek. Barva:dub artisan / černý mat Materiál:DTD laminovanáRozměry:šířka: 80 cm hloubka: 52 cm výška: 82 cm  Hmotnost: 26,3 kg Dodáváno v demontu.

Hledáte Monro? V sekci kuchyň | kuchyňské linky | kuchyňské skříňky je možné objevit jedinečné spodní skříňka monro 80 d 2f bb dub artisan černá,spodní skříňka monro 80 d 2f bb dub artisan černá!
© 2022Kontakt