Rossignol Víko k odpadkovému koši Clap 50 l, žlutá

Rossignol Víko K Odpadkovému Koši Clap 50 L, žlutá

Rossignol Víko k odpadkovému koši Clap 50 l, žlutá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky
Dodavatel:Rossignol
Cena:599.00 Kč
Rossignol Víko k odpadkovému koši Clap 50 l, žlutá 4,25 (85%) 51 hodnocení

✅ Moderní odpadkový koš MOVATRI CLAP se díky svému jednoduchému designu skvěle hodí do jakéhokoliv interiéru. Může být vhodným doplňkem do kanceláří, škol, veřejných budov či do jiných veřejných prostor, kde se pohybuje větší množství lidí. Koš má objem 50 litrů a je vyroben z plastu. Koš je kompatibilní s černými, žlutými a modrými víky, která taktéž najdete v naší nabídce. Barevná víka odlišují druh odpadu – můžete tak snadno sestavit malý ekologický koutek. Moderní odpadkový koš se otevírá zatlačením na houpací víko, které se automaticky vrací do původní pozice. O zavírání koše se tedy už nemusíte starat – koš se tiše zavře sám. Víko zároveň zamezuje nepříjemnému zápachu z obsahu koše.


  • Banquet Odpadkový koš TWIZZ, 12 l
    Banquet Odpadkový koš TWIZZ, 12 l

    Praktický odpadkový koš TWIZZ o objemu 12 l je vybaven nášlapným systémem na otevírání víka pro snadnou a hygienickou manipulaci...

    559.00 KčHledáte Odpadkové koše? V sekci bydlení a doplňky | bytové doplňky | doplňky do kuchyně je možné objevit jedinečné rossignol víko k odpadkovému koši clap 50 l, žlutá!
© 2024Kontakt