Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - zelená

Pec Na Pizzu Piana Na Dřevo Ziipa - Zelená

Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - zelená

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pec na pizzu
Dodavatel:Ziipa
Cena:7990.00 Kč
Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - zelená 3,75 (75%) 37 hodnocení

✅ Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní zelené barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných i sladkých koláčůV peci si topí pomocí dřevěných pelet s výbornou výhřevností, které můžete naprosto jednoduše doplňovat i během pečeníOtočný žáruvzdorný pečící kámen o průměru 32 cm pro dokonalé propečení pizzy ze všech stranDíky teploměru v horní části budete mít dokonalý přehled o aktuální teplotě uvnitř peceP


 • Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - antracit
  Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - antracit

  Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní antracitové barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a..

  7990.00 Kč
 • Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - zelená
  Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - zelená

  Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní zelené barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných..

  7990.00 Kč
 • Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - černá
  Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - černá

  Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní černé barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných..

  7990.00 Kč
 • Pizza pec na plyn Cozze 34 cm
  Pizza pec na plyn Cozze 34 cm

  Pizza pec Cozze Ø 34 cm s pizza kamenem a praktickým teploměrem v horní částiPec funguje na plyn - pomocí připojovací sady jí snadno..

  8990.00 Kč
 • Pizza pec na plyn Cozze 43 cm
  Pizza pec na plyn Cozze 43 cm

  Pizza pec Cozze Ø 43 cm s pizza kamenem a praktickým teploměrem v horní částiPec funguje na plyn - pomocí připojovací sady jí snadno..

  13990.00 Kč
 • Lopata na pizzu Cozze 60 cm
  Lopata na pizzu Cozze 60 cm

  Středně velká hliníková lopatka na pizzu pro pizza pece CozzeIdeální pomůcka pro sundávání hotové pizzy z rozpáleného pečícího..

  1049.00 KčHledáte Pizza pece na dřevo? V sekci grily krby | pec na pizzu je možné objevit jedinečné pec na pizzu piana na dřevo ziipa - zelená!
© 2023Kontakt