Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - cihlová

Pec Na Pizzu Piana Na Dřevo Ziipa - Cihlová

Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - cihlová

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pec na pizzu
Dodavatel:Ziipa
Cena:7990.00 Kč
Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - cihlová 4,25 (85%) 38 hodnocení

✅ Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní cihlové barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných i sladkých koláčůV peci si topí pomocí dřevěných pelet s výbornou výhřevností, které můžete naprosto jednoduše doplňovat i během pečeníOtočný žáruvzdorný pečící kámen o průměru 32 cm pro dokonalé propečení pizzy ze všech stranDíky teploměru v horní části budete mít dokonalý přehled o aktuální teplotě uvnitř pece


 • Pojízdný stůl pro pizza pec Cozze
  Pojízdný stůl pro pizza pec Cozze

  Pojízdný stolek Cozze z práškově lakovaného masivního ocelového plechu Materiál odolný vůči mastnotě, velmi snadná údržbaVysouvací..

  6990.00 Kč
 • Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - zelená
  Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - zelená

  Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní zelené barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných..

  7990.00 Kč
 • Pizza pec na plyn Cozze 43 cm
  Pizza pec na plyn Cozze 43 cm

  Pizza pec Cozze Ø 43 cm s pizza kamenem a praktickým teploměrem v horní částiPec funguje na plyn - pomocí připojovací sady jí snadno..

  13990.00 Kč
 • Lopata na pizzu perforovaná Cozze 79 cm
  Lopata na pizzu perforovaná Cozze 79 cm

  Velká hliníková lopatka na pizzu pro pizza pece CozzeIdeální pomůcka pro sundávání hotové pizzy z rozpáleného pečícího kameneVhodná..

  1549.00 KčHledáte Pizza pece na dřevo? V sekci grily krby | pec na pizzu je možné objevit jedinečné pec na pizzu piana na dřevo ziipa - cihlová!
© 2023Kontakt