Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - černá

Pec Na Pizzu Piana Na Dřevo Ziipa - černá

Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pec na pizzu
Dodavatel:Ziipa
Cena:7990.00 Kč
Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - černá 5 (100%) 39 hodnocení

✅ Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní černé barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných i sladkých koláčůV peci si topí pomocí dřevěných pelet s výbornou výhřevností, které můžete naprosto jednoduše doplňovat i během pečeníOtočný žáruvzdorný pečící kámen o průměru 32 cm pro dokonalé propečení pizzy ze všech stranDíky teploměru v horní části budete mít dokonalý přehled o aktuální teplotě uvnitř pecePř


 • Pizza pec na plyn Cozze 43 cm
  Pizza pec na plyn Cozze 43 cm

  Pizza pec Cozze Ø 43 cm s pizza kamenem a praktickým teploměrem v horní částiPec funguje na plyn - pomocí připojovací sady jí snadno..

  13990.00 Kč
 • Pizza kámen Outdoorchef Dualchef
  Pizza kámen Outdoorchef Dualchef

  Kámen na pizzu vhodný do plynových grilů Outdoorchef DualchefPizza kámen lze použít i doma v troubě či v mikrovlnné trouběVyrobený ze..

  2490.00 Kč
 • Lopatka na pizzu Outdoorchef
  Lopatka na pizzu Outdoorchef

  Velká hliníková lopatka na pizzu pro všechny plynové grily Outdoorchef, grily na dřevěné uhlí Outdoorchef a plynové grily Outdoorchef..

  1390.00 Kč
 • Pizza kámen Outdoorchef 420480
  Pizza kámen Outdoorchef 420480

  Kámen na pizzu vhodný do všech plynových grilů Outdoorchef a grilů na dřevěné uhlí Outdoorchef o průměru kotle 42 a 48 cmPizza kámen lze..

  1690.00 Kč
 • Kámen na pizzu Pit Boss 38 cm
  Kámen na pizzu Pit Boss 38 cm

  Kámen na pizzu Pit Boss vyrobený z odolné keramiky pro vytvoření dokonalé plochy pro pečeníPizza kámen lze použít v jakémkoliv grilu,..

  1099.00 KčHledáte Pizza pece na dřevo? V sekci grily krby | pec na pizzu je možné objevit jedinečné pec na pizzu piana na dřevo ziipa - černá!
© 2023Kontakt