Půlkruhová litinová plotna XL Big Green Egg

Půlkruhová Litinová Plotna XL Big Green Egg

Půlkruhová litinová plotna XL Big Green Egg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nádobí Big Green Egg
Dodavatel:Big Green Egg
Cena:3620.00 Kč
Půlkruhová litinová plotna XL Big Green Egg 3,25 (65%) 47 hodnocení

✅ Půlkruhový litinový tál má dvě strany = dvě funkcePasuje do grilu Big Green Egg XLargeŽebrovaná strana litinové plotny pro přípravu rybích filet nebo toustůHladká strana pro přípravu volských ok, lívanců nebo palačinekPlotna zabere jen polovinu grilu, druhou můžete využít na grilováníOkraj desky je opatřen žlábkem pro odtok vypečených šťáv a tukuLitinový tál je možné položit přímo na nere


 • Gril Big Green Egg Large stojan s madlem
  Gril Big Green Egg Large stojan s madlem

  Cenově zvýhodněná sada grilu Big Green Egg L a pojízdného vozíku s madlemBig Green Egg Large je masivní keramický gril disponující velkým..

  57863.00 Kč
 • Gril Big Green Egg Medium se stojanem
  Gril Big Green Egg Medium se stojanem

  Big Green Egg Medium je středně velký keramický gril vybavený nerezovým roštem a výbornými výhřevnými vlastnostmi, díky kterým funguje..

  42262.00 Kč
 • Gril Big Green Egg Large se stojanem
  Gril Big Green Egg Large se stojanem

  Big Green Egg Large je masivní keramický gril disponující velkým nerezovým roštem a skvělými výhřevnými vlastnostmi, které ho..

  54408.00 Kč
 • Gril Big Green Egg Mini „Easy Start“
  Gril Big Green Egg Mini „Easy Start“

  Proč si pořídit gril Big Green Egg Mini v sadě Easy Start?    vše co potřebujeme ke grilování s grilem BGE Mini v jedné krabici  ..

  24062.00 Kč
 • Gril Big Green Egg XL
  Gril Big Green Egg XL

  Velký keramický gril vybavený nerezovým roštem a výtečnými výhřevnými vlastnostmi, které ho předurčují fungovat nejen jako klasický..

  68178.00 Kč
 • Gril Big Green Egg L
  Gril Big Green Egg L

  Big Green Egg Large je masivní keramický gril disponující velkým nerezovým roštem a skvělými výhřevnými vlastnostmi, které ho..

  47136.00 KčHledáte Nádobí Big Green Egg? V sekci grily krby je možné objevit jedinečné půlkruhová litinová plotna xl big green egg!
© 2024Kontakt