Kožené rukavice Petromax Aramid Pro 300

Kožené Rukavice Petromax Aramid Pro 300

Kožené rukavice Petromax Aramid Pro 300

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příslušenství ke grilu
Dodavatel:Petromax
Cena:996.00 Kč
Kožené rukavice Petromax Aramid Pro 300 4 (80%) 27 hodnocení

✅ Pár kožených prstových grilovacích rukavic Petromax Drsná kůže vyložená ohnivzdornými aramidovými vláknyPro bezpečnou manipulaci s litinovým nádobím během grilováníPraktická očka pro zavěšení Použitý materiál je kůže - skladujte v suchu a tepleNepoužívejte rukavice v přímém kontaktu s ohněm či rozpálenými uhlíkyRukavice nikdy neperte! Znečištěné místo otřete pouze vlhkým hadrem a nechte uschnoutPouze jedna univerzální velikost


 • Grilovací zástěra Napoleon PRO
  Grilovací zástěra Napoleon PRO

  Grilovací zástěra Napoleon PRO v univerzální velikostiNa přední straně zástěry jsou praktické kapsy na různé grilovací pomůckyK..

  1190.00 Kč
 • Litinový vaflovač
  Litinový vaflovač

  Zatoužili jste někdy po tom vařit si letní snídani na grilu pod širým nebem? A máte rádi sladké vafle nebo zapečené tousty? Pak bude..

  3290.00 Kč
 • Čistící systém pro kotlové grily 57 cm
  Čistící systém pro kotlové grily 57 cm

  Čistící systém určený pro kotlové grily Weber 57 cmVelmi snadná instalace systému do griluZajistí jednoduché čistění grilu Balení..

  999.00 Kč
 • Obal na vestavěné grily Napoleon BIG 38
  Obal na vestavěné grily Napoleon BIG 38

  Ochranný obal pro vestavěné grily Napoleon BIG 38"Obal je vyroben z pevné a odolné PVC tkaniny moderní černé barvy s UV ochranou proti..

  1590.00 Kč
 • Obal na vestavěné grily Napoleon BIG 32
  Obal na vestavěné grily Napoleon BIG 32

  Ochranný obal pro vestavěné grily Napoleon BIG 32"Obal je vyroben z pevné a odolné PVC tkaniny moderní černé barvy s UV ochranou proti..

  1390.00 KčHledáte Zástěry a rukavice? V sekci grily krby | příslušenství ke grilu je možné objevit jedinečné kožené rukavice petromax aramid pro 300!
© 2021Kontakt