Gril Big Green Egg Medium se stojanem - akční set

Gril Big Green Egg Medium Se Stojanem - Akční Set

Gril Big Green Egg Medium se stojanem - akční set

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Keramické grily
Dodavatel:Big Green Egg
Cena:43433.00 Kč
Gril Big Green Egg Medium se stojanem - akční set 5 (100%) 46 hodnocení

✅ Big Green Egg slaví 50. narozeniny. Oslavujte s námi!Big Green Egg Medium je středně velký keramický gril s výbornými výhřevnými vlastnostmi, díky kterým funguje nejen jako zahradní gril, ale i jako keramická pecGriluje se na nerezovém roštu o průměru 38 centimetrů, na kterém hravě připravíte pohoštění pro 6 a 8 dospělých osobV poklopu je zabudován teploměr s velkým budíkem, který ukazuje průběžnou provozní teplotu pod víkemKromě t


 • Gril Big Green Egg Large stojan s madlem
  Gril Big Green Egg Large stojan s madlem

  Cenově zvýhodněná sada grilu Big Green Egg L a pojízdného vozíku s madlemBig Green Egg Large je masivní keramický gril disponující velkým..

  57863.00 Kč
 • Gril Big Green Egg Medium stojan s madlem
  Gril Big Green Egg Medium stojan s madlem

  Cenově zvýhodněný set grilu Big Green Egg M a pojízdného stojanu s držadlemBig Green Egg Medium je středně velký keramický gril vybavený..

  45499.00 Kč
 • Gril Big Green Egg Large se stojanem
  Gril Big Green Egg Large se stojanem

  Big Green Egg Large je masivní keramický gril disponující velkým nerezovým roštem a skvělými výhřevnými vlastnostmi, které ho..

  54408.00 Kč
 • Gril Big Green Egg Mini „Easy Start“
  Gril Big Green Egg Mini „Easy Start“

  Proč si pořídit gril Big Green Egg Mini v sadě Easy Start?    vše co potřebujeme ke grilování s grilem BGE Mini v jedné krabici  ..

  24062.00 Kč
 • Gril Big Green Egg L
  Gril Big Green Egg L

  Big Green Egg Large je masivní keramický gril disponující velkým nerezovým roštem a skvělými výhřevnými vlastnostmi, které ho..

  47136.00 Kč
 • Gril Big Green Egg M
  Gril Big Green Egg M

  Big Green Egg Medium je středně velký keramický gril vybavený nerezovým roštem a výbornými výhřevnými vlastnostmi, díky kterým funguje..

  35352.00 KčHledáte Grily Big Green Egg? V sekci grily krby | keramické grily | big green egg je možné objevit jedinečné gril big green egg medium se stojanem!
© 2024Kontakt