Campingaz gril Plancha BF LX

Campingaz Gril Plancha BF LX

Campingaz gril Plancha BF LX

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Grily Plancha
Dodavatel:Campingaz
Cena:7999.00 Kč
Campingaz gril Plancha BF LX 4,5 (90%) 49 hodnocení

✅ Campingaz Plancha BF LX je moderní přenosný gril, který je díky svým skromným rozměrům vhodný i pro balkonové grilování. Ve výbavě má velkou grilovací desku ze smaltované litiny, jejíž rozměry jsou 60 x 40 cm. S takovou grilovací plochou zvládnete připravit pohoštění až pro 12 lidí naráz. A co se na Planche dá grilovat? Díky hladkému povrchu se na ní skvěle grilují krevety a další mořské plody, také ryby, zelenina, ale třeba i klasické hovězí steaky, nebo hamburgery.


 • Campingaz gril Plancha BF LX
  Campingaz gril Plancha BF LX

  Campingaz Plancha BF LX je moderní přenosný gril, který je díky svým skromným rozměrům vhodný i pro balkonové grilování. Ve výbavě má..

  7999.00 Kč
 • Campingaz gril Plancha L
  Campingaz gril Plancha L

  Plancha L patří k nové generaci grilů, která se těší velké popularitě zejména ve středomoří, ale postupně proniká i do..

  5499.00 Kč
 • Campingaz gril Master Plancha EX
  Campingaz gril Master Plancha EX

  Plancha Master EX je moderní přenosný gril s širokými možnostmi využití. V oblasti středomoří se těší nesmírné popularitě, ale..

  11999.00 Kč
 • Plynový gril Ultimate Griddle Plancha 2B Pit Boss
  Plynový gril Ultimate Griddle Plancha 2B Pit Boss

  Všestranný plynový gril výrobce Pit Boss se dvěma nerezovými hořáky a grilovací plochou o rozměru 59 x 47 cmMasivní litinová grilovací..

  18990.00 Kč
 • Plynový gril Ultimate Griddle Plancha 5B Pit Boss
  Plynový gril Ultimate Griddle Plancha 5B Pit Boss

  Všestranný plynový gril výrobce Pit Boss s pěti nerezovými hořáky a grilovací plochou o rozměru 91 x 47 cmMasivní litinová grilovací..

  34990.00 KčHledáte Grily Plancha Campingaz? V sekci grily krby | grily plancha je možné objevit jedinečné campingaz gril plancha bf lx!
© 2024Kontakt