Campingaz gril 3 Series Woody LX

Campingaz Gril 3 Series Woody LX

Campingaz gril 3 Series Woody LX

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Grily Campingaz
Dodavatel:Campingaz
Cena:10999.00 Kč
Campingaz gril 3 Series Woody LX 4,75 (95%) 46 hodnocení

✅ lynový gril Woody LX se již na první pohled od většiny grilů Campingaz nápadně liší. Jeho zevnějšku totiž dominují dekorativní prvky z akátového dřeva. Dřevo bylo použito na konstrukci stojanu a také na bočních odkládacích stolcích, z nichž jeden má na sobě přidělány praktické háčky na zavěšení utěrky nebo grilovacího nářadí. Stojan je zakončen bytelnými kolečky, které dělají gril Woody LX mobilním.Plynový gril Woody LX se spoléhá na tři t


 • Campingaz gril 4 Series Select S
  Campingaz gril 4 Series Select S

  Ke grilu dostanete oboustranný litinový tál pro grily Campingaz 4 Series jako DÁREK!Plynový gril Campingaz se čtyřmi inovativními Blue Flame..

  16999.00 Kč
 • Campingaz gril 4 Series ONYX S
  Campingaz gril 4 Series ONYX S

  Plynový gril Campingaz se čtyřmi inovativními Blue Flame hořáky z nerezové oceli o výkonu 15,1 kW se zapalováním InstaStartGrilovací plocha..

  21999.00 Kč
 • Campingaz gril 4 Series Premium W
  Campingaz gril 4 Series Premium W

  Plynový gril Campingaz se čtyřmi inovativními Blue Flame hořáky z nerezové oceli o výkonu 15,1 kW s elektronickým zapalovánímGrilovací..

  20999.00 Kč
 • Campingaz gril Adelaide 3 Woody L
  Campingaz gril Adelaide 3 Woody L

  Představujeme vám moderní plynový gril Adelaide 3 Woody L vybavený třemi litinovými hořáky a grilovací plochou v podobě matného..

  7999.00 Kč
 • Campingaz gril 2 Series Classic EXS Vario D
  Campingaz gril 2 Series Classic EXS Vario D

  Zahradní plynový gril Campingaz se dvěma plochými hořáky z nerezové oceli o výkonu 7,5 kW, díky kterým je možné grilovat jenom na půlce..

  8499.00 KčHledáte Grily Campingaz 3 Series? V sekci grily krby | grily campingaz je možné objevit jedinečné campingaz gril 3 series woody lx!
© 2024Kontakt