Campingaz gril 2 Series Classic L

Campingaz Gril 2 Series Classic L

Campingaz gril 2 Series Classic L

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Plynové grily
Dodavatel:Campingaz
Cena:5499.00 Kč
Campingaz gril 2 Series Classic L 5 (100%) 47 hodnocení

✅ Představujeme vám plynový gril Classic L z kolekce 2 series od firmy Campingaz. Gril je zasazen do stojanu s odkládací poličkou a bytelnými kolečky pro snadné převážení. Po obou stranách grilu jsou sklápěcí stolky pro odkládání ingrediencí a různých grilovacích pomůcek. Na pravém bočním stolku jsou navíc přidělány šikovné háčky pro zavěšení utěrek, obracečky nebo jiného grilovacího nářadí.Pro plynový gril 2 series Classic L od firmy Campin


 • Campingaz gril 3 Series Classic LD Plus
  Campingaz gril 3 Series Classic LD Plus

  POSLEDNÍ VYSTAVENÝ KUS - POUZE OSOBNÍ ODBĚR!Plynový gril Campingaz 3 Series Classic LD Plus je vybaven třemi trubkovými hořáky z nerezové..

  9999.00 Kč
 • Campingaz gril 4 Series Select S
  Campingaz gril 4 Series Select S

  Ke grilu dostanete oboustranný litinový tál pro grily Campingaz 4 Series jako DÁREK!Plynový gril Campingaz se čtyřmi inovativními Blue Flame..

  16999.00 Kč
 • Campingaz gril 4 Series ONYX S
  Campingaz gril 4 Series ONYX S

  Plynový gril Campingaz se čtyřmi inovativními Blue Flame hořáky z nerezové oceli o výkonu 15,1 kW se zapalováním InstaStartGrilovací plocha..

  21999.00 Kč
 • Campingaz gril 4 Series Premium W
  Campingaz gril 4 Series Premium W

  Plynový gril Campingaz se čtyřmi inovativními Blue Flame hořáky z nerezové oceli o výkonu 15,1 kW s elektronickým zapalovánímGrilovací..

  20999.00 Kč
 • Campingaz gril 2 Series Classic LX Vario
  Campingaz gril 2 Series Classic LX Vario

  Plynový gril Classic LX Vario od firmy Campingaz má v základní výbavě smaltovaný rošt s tálem a vyklápěcí rošt pro nepřímé..

  5999.00 Kč
 • Campingaz gril 3 Series Woody LX
  Campingaz gril 3 Series Woody LX

  lynový gril Woody LX se již na první pohled od většiny grilů Campingaz nápadně liší. Jeho zevnějšku totiž dominují dekorativní prvky..

  10999.00 KčHledáte Grily Campingaz 2 Series? V sekci grily krby | plynové grily | grily campingaz je možné objevit jedinečné campingaz gril 2 series classic l!
© 2024Kontakt