Čistící kartáč Louisiana

Čistící Kartáč Louisiana

Čistící kartáč Louisiana

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Čištění grilu
Dodavatel:Louisiana Grills
Cena:1350.00 Kč
Čistící kartáč Louisiana 5 (100%) 24 hodnocení

✅ Čistící kartáč s dlouhou rukojetí Louisiana se štětinami z přírodního materiálu palmyraVhodný pro všechny typy grilů na dřevěné uhlí, plynové i peletové grilyPomocí odolných štětin během okamžiku odstraníte nečistoty z nerezového nebo litinového roštu, ale i z  pečícího kameneVětší nečistoty jednoduše odstraníte pomocí nerezové škrabky na vrchní straně kartáčeDíky dlouhé, ergonomicky tvarovaná rukojeti kartáče si teplo udržíte od těla a můžete pohodlně čisti


 • Podložka pod grily Napoleon - velká
  Podložka pod grily Napoleon - velká

  Podložka je určena pro všechny typy grilů NapoleonVysoce odolná - snese zátěž i od koleček největších grilůChrání dlažbu nebo..

  2399.00 Kč
 • Čistící systém pro kotlové grily 57 cm
  Čistící systém pro kotlové grily 57 cm

  Čistící systém určený pro kotlové grily Weber 57 cmVelmi snadná instalace systému do griluZajistí jednoduché čistění grilu Balení..

  999.00 Kč
 • Podložka pod grily Napoleon
  Podložka pod grily Napoleon

  Podložka je určena pro všechny typy grilů NapoleonVysoce odolná - snese zátěž i od koleček největších grilůChrání dlažbu nebo..

  1399.00 Kč
 • Kožené grilovací rukavice Outdoorchef
  Kožené grilovací rukavice Outdoorchef

  Pár kožených prstových grilovacích rukavic Outdoorchef se speciální žáruvzdornou vrstvou na vnitřní straněDíky prodlouženému rukávu..

  990.00 Kč
 • Pizza kámen Outdoorchef Dualchef
  Pizza kámen Outdoorchef Dualchef

  Kámen na pizzu vhodný do plynových grilů Outdoorchef DualchefPizza kámen lze použít i doma v troubě či v mikrovlnné trouběVyrobený ze..

  2490.00 Kč
 • Pizza kámen Outdoorchef 570Australia
  Pizza kámen Outdoorchef 570Australia

  Kámen na pizzu vhodný do všech plynových grilů Outdoorchef, grilů na dřevěné uhlí Outdoorchef o průměru kotle 57 cm a plynových grilů..

  2190.00 Kč
 • Pizza kámen Outdoorchef 420480
  Pizza kámen Outdoorchef 420480

  Kámen na pizzu vhodný do všech plynových grilů Outdoorchef a grilů na dřevěné uhlí Outdoorchef o průměru kotle 42 a 48 cmPizza kámen lze..

  1690.00 Kč
 • Vpichový teploměr Rösle digitální
  Vpichový teploměr Rösle digitální

  Digitální vpichový teploměr Rösle Gourmet pro přesné měření teploty v grilovaném maseVýše naměřené teploty se zobrazí na velkém..

  1337.00 Kč
 • MEATER Block sada bezdrátových teploměrů na maso
  MEATER Block sada bezdrátových teploměrů na maso

  Bezdrátové sondy vhodné do grilu i do udírny s dosahem až 50 mSada obsahuje 4 teplotní sondy a digitální panelMEATER je první skutečně..

  7990.00 KčHledáte Kartáče a škrabky? V sekci grily krby | Čištění grilu je možné objevit jedinečné Čistící kartáč louisiana!
© 2022Kontakt