Tescoma strojek na vlasové nudle DELÍCIA


Tescoma strojek na vlasové nudle DELÍCIA

Kuchyňské nářadí a pomůcky | Příprava domácích potravin | Příprava těstovin

✅Přídavný strojek ke Strojku pro přípravu těstovin DELÍCIA    V čem přídavný Strojek na vlasové nudle DELÍCIA vyniká?   Lze používat pouze jako přídavný díl ke Strojku pro přípravu těstovin DELÍCIA, který se prodává samostatně. Příprava vlasových nudlí a tenkých italských těstovin capelli d´angelo (andělské vlasy) ve Strojku pro přípravu těstovin s nasazeným přídavným strojkem DELÍCIA je snadná a rychlá. Strojek na vlasové nudle spojíte se Strojkem na těstoviny DELÍCIA a čepele s úzkými rozestupy 1 mm nakrájí pláty rozváleného těsta na vlasové nudličky.   Materiál: Prvotřídní nerezavějící ocel a kvalitní kov. Záruka: 3 roky...Tescoma Strojek na vlasové nudle Delícia

Tescoma Strojek na vlasové nudle Delícia

✅Chcete-li tento rok oslnit přátele či návštěvy, doporučujeme vyzkoušet strojek na nudle. Je vynikající pro přípravu polévkových vlasových nudlí a italských těstovin capelli d´angelo. Určeno pro použití se strojkem pro přípravu těstovin DELÍCIA (art. 106246). Výhody: vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a kvalitního kovu 3 roky záruka..


Tescoma strojek na vlasové nudle DELÍCIA 2,75 (55%) 21 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma strojek na vlasove nudle delIcia obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tescoma strojek na vlasové nudle delÍcia? Poradíme jak vybrat Tescoma strojek na vlasové nudle DELÍCIA, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt